Gamze Estetiği

Ansayfa Gamze Estetiği

Gamze Estetiği

Gamze estetiği cerrahisi sayesinde yanakta gamze oluşturma operasyon ile mümkün olup, anestezi altında bu bölgede normal gamzesi olan insanların anatomisini taklit edecek şekilde yanak içinden girilerek dikiş atılır. Bu bölgede bir boşluk oluşturma yapılarak, bu gamzeler elde edilebilmektedir.

Gamze oluşturma operasyonu İzmir CK klinikte ve anlaşmalı hastanemizde  gerçekleştirilmektedir.

Op.Dr. Cem Karas Hollanda’da Amsterdam Üniversitesinde Prof. Dr. Gilbert TRENITE yönetiminde Estetik Burun Cerrahisi konusunda çalışmalarda bulunmuştur. Amerika’da SanDiego ve Hollywood’da Amerikan Fasial Plastik Cerrahi Akademisinde, yüz güzelleştirme ve gençleştirme konusunda çalışmalar gerçekleştirmiştir.

2006 yılında Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın en büyük KBB hastanesi EKOL KBB HASTANESİ kuruluşunda yer almış ve 11 yıl boyunca hastanenin kurucu başhekimi olarak , daha çok Rinoloji olmak üzere 25000’e yakın KBB ameliyatı gerçekleştirmiştir.

Gamze Estetiği İzmir

İzmir gamze estetiği, küçük bir operasyondur. Ağrısız geçen bu operasyon, pek çok kişinin tercih ettiği yöntemlerden birisidir. Gelişen teknolojiyle birlikte, insanların ihtiyaçlarına cevap vermek ve yüz güzelliğini arttırmak mümkün olmuştur. Bu konuda atılan adımlardan birisi de gamze oluşturmaktır. Bazı kadınların güldüğünde beliren, naif ve bir o kadar güzel görünen gamzeleri vardır. Söz konusu gamzesi olmayan kadınlar için artık gamze sahibi olmak, hayal değildir. Gamze estetiği sayesinde, gerçek bir gamze yaratmak mümkün olmuştur.

Son trendler arasında yer alan gamze estetiği, hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilen bir uygulamadır. Gerek kadınlara gerekse erkeklere çok yakışan gamzeler, bu estetik ile son derece doğal bir şekilde yapılır. Estetik uygulamanın ardından kişiler, günlük hayatlarına hemen devam edebilir. Uygulama esnasında hiçbir acı veya ağrı hissedilmez. Son derece rahat bir uygulama olan bu estetik türünü, gamze sahibi olmak isteyen herkese tavsiye ederiz.

Evrensel güzellik standartlarına göre, gamzeli kişiler diğer kişilerden ayrışmaktadır. Gamzesi olan kişilerin diğerlerine göre ayrıcalık sahibi olduğu bilinmektedir. Estetik sürecinin kişinin isteklerine göre şekillenmesi, yüze uygun tasarlanması, her yaşa uygun olması ise büyük bir avantajdır. Bu tür estetik uygulamaların mutlaka uzman bir doktor tarafından yapılması gerektiğini hatırlatmakta fayda vardır.